+48 504 067 665 rezerwacja@willakarmazyn.pl .........

Jak dojechać do Międzyzdrojów do Willi Karmazyn.

Jedziecie Państwo do Nas np z Hamburga .

Trasa przez Świnoujście jest dużo krótsza, ale TA trasa musi być zaplanowana, bo ciągle w Świnoujściu jest przeprawa promowa.

Podróż należy dostosować do odpływania i przypływania promów. Możecie Państwo jechać tylko na przeprawę Karsibór. 

Promy odpływają co półgodziny o każdej pełnej godzinie oraz 30 min po każdej godzinie. Tak promy pływają do godziny 18 po godzinie 18 co godzinę.

Można skorzystać z kamer, żeby ustalić jaka jest kolejka. Kamery 3 i 4 to Kamery na prom dla osób spoza Świnoujścia   http://przeprawa.swi.pl/

Wariant 2.

Cały czas jedziemy drogą S3 przed Szczecinem kierujemy się na zjazd Świnoujście, Gdańsk, Szczecin.

Droga od zjazdu koło Szczecina  do  Międzyzdrojów  S3

Dalej cały czas drogą S3 aż do kolejnego zjazdu na charakterystycznych płytach betonowych zjazd na Świnoujście Gdańsk. Cały czas drogą S3 ( jeśli zauważycie Państwo, że jest dość ciasno i zaczyna robić się korek zjeżdżacie na Stepnicę

OBJAZD

i wyjeżdżacie w Wolinie około 15 km do Międzyzdrojów).

 

Jesli nie zjechaliście i jedziecię normalnie S3  to należy uważać za  Miękowem kończy się dwupasmówka i zwalniamy strefowy pomiar prędkości.

25 km dalej w Ostromicach parę km dwupasmówki, do Międzyzdrojów zostało 25 km.

Wyjeżdżając z Parku na estakadzie zjeżdżacie na Międzyzdroje na rondzie drugi zjazd. Cały czas prosto mijacie ogródki działkowe, dalej Lidl 😉 jedziemy prosto po prawej stronie przystanek autobusowy i za przystankiem skręcamy prawym pasem do Willi Karmazyn. Dalej prosto ul. Kolejową i po prawej stronie jest Willa karmazyn. Jesteście u CELU 😉  Miłej drogi.